logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Mısır Gevreği 225 g

Nestle Mısır Gevreği 225 g


2 Adet üzeri 47,5 TL

Adet Fiyatı : 51,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 760,00 TL
Birim Fiyat: 47,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Mısır Gevreği 225 g

Nestle Nesquik Mısır Gevreği

Güne hızlı ve lezzetli bir başlangıç yapabilmek için oldukça hoş bir seçenek olan Nestle Nesquick sizin için ve çocuklar için harika bir kahvaltı alternatifi olacaktır. Hem lezzetli olması hem de sağlığa faydalı birçok farklı unsuru içerisinde barındırması dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Yetişkinler ve çocukların en severek tükettiği unsurların başında gelen mısır gevrekleri uygun fiyatı ile de dikkat çeker.

Genel olarak süt ile tüketilmektedir. Farklı kültürlerde ve ülkelerde meyve suyu ile de tüketilebilmektedir. Her iki şekilde de oldukça hoş bir içeriğe sahip olan bu besin kaynağı güne hızlı ve enerjik bir başlangıç için idealdir. Üretiminden paketlenmesine kadar kaliteden bir an dahi taviz verilmemektedir. 

Nestle Nesquik Mısır Gevreği şeklinde paketlenmiş olan bu ürünlerin beslenme düzeninize harika bir katkısı olacağı da belirtilmelidir. Özellikle vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş olan içeriği sizin için evin vazgeçilmezi olmasını sağlayacaktır. Bizim Toptan aracılığı ile sorunsuz bir biçimde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.