logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Damak Baton Çikolata 30 g 12'li

Nestle Damak Baton Çikolata 30 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 244,20 TL
Birim Fiyat: 20,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Damak Baton Çikolata 30 g 12'li

Nestle Damak Baton Çikolata

Nestle Damak Baton Çikolata sayesinde antep fıstığının faydaları lezzetli çikolatalar ile buluşuyor. Antep fıstığı, çikolatalara lezzet katmasının yanı sıra içeriğinde yer alan maddeler sayesinde tüketenlere sağlık açısından birçok fayda da sağlıyor. Göğsü yumuşatma ve öksürüğü kesme gibi özelliklere sahip. Aynı zamanda böbrek ve safra kesesi ağrılarını dindirici özellikleri de var. Sert ve sıcak bir iklim yapısında yetişen Antep fıstığı nadir bulunan bir lezzet.

Antep fıstığı her ne kadar uzun bir süre dayansa da çikolata için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Bu yüzden ürünü serin ve nemsiz ortamlarda saklamalı ve paketi açtığınızda kısa süre içerisinde tüketmelisiniz.

Çikolata kategorisinde paketler halinde satışa sunulan baton çikolatayı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.