logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Coffee Mate Kavanoz 170 g

Nestle Coffee Mate Kavanoz 170 g


Sepette %5 İndirim

Adet Fiyatı : 53,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1197,60 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Coffee Mate Kavanoz 170 g

Nestle Coffee Mate 170 Gr

Kahve içmek kimileri için özel bir alışkanlık ve hatta bir seviye ilerisinde bir yaşam biçimi. Üstelik kimi kişiler kahveyi süt tozu ya da kremasız içemiyor. Bu düşünceden yola çıkan kahve dünyasının devlerinden Nestle, bu kişilere özel Nestle Coffee Mate ürününü geliştirdi. Coffee Mate, kahvenin kokusunu ortadan kaldırmadan, lezzetine lezzet katan bir ürün.

Yumuşak bir içimi var ve örneğin bir fincan kaynatılmış suya, 1 tatlı kaşığı kahve ile 2 tatlı kaşığı Nestle Coffee Mate katılması yeterli. Şekerli ya da şekersiz ortaya çıkan lezzet ise vazgeçilmeyecek cinsten.

Nestle Coffee Mate ürünü kahve kreması kategorisinde yer alıyor ve 170 gramlık özel kendi kutusunda adet olarak satılıyor. Siz de kahvesini kremasız içemeyenlerden iseniz Bizim Toptan internet mağazasından sipariş verip, hızlıca gelmesini bekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.