logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Coffee Mate Eko 100 g

Nestle Coffee Mate Eko 100 g


Sepette %5 İndirim

Adet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 597,60 TL
Birim Fiyat: 24,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Coffee Mate Eko 100 g

Nestle Coffee Mate Ekonomik Paket 100 gr

Kahvenin en iyi arkadaşı olan Nestle Coffee Mate, kahvenin tadını bozmadan sizlere kaliteli bir içim sunuyor. Kahve için özel olarak geliştirilen kahve kreması ile içim kalitesini artırabilirsiniz. Kendine has tadı ve kokusu ile en kaliteli sütlerden üretilen kahve kremasını, kahve ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

Gün boyunca enerji sağlayan ve sizleri dinç tutan Nestle kahvelerinin yanında, bir kaşık Nestle Coffee Mate ile kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Formuna dikkat edenler için de mükemmel bir üründür.

Kahve kreması kategorisinde 100 Gr paketler halinde satışa sunulan kahve kremasını, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.