logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Coffee Mate 100x5 g

Nestle Coffee Mate 100x5 g

Sepette %7 İndirim

Adet Fiyatı : 56,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 569,50 TL
Birim Fiyat: 56,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Coffee Mate 100x5 g

Nestle Coffee Mate 100x5 Gr

Nestle Coffee Mate kolay taşınabilir paketleri ile kahvenizi istediğiniz yere götürebilir, istediğiniz yer ve zamanda kolayca kahvenizi krema ile karıştırabilir, Coffee Mate’in kremasıyla kahvenin yumuşak ve lezzetli içiminin tadına varabilirsiniz! Üstelik Nestle kalitesiyle, zengin kahve tadını, kokusunu ve yoğunluğunu kaybettirmez!

Nestle Coffee Mate adından da anlayabileceğiniz üzere İngilizce dilinde kahvenin arkadaşı anlamına gelmektedir. Kahveyi yumuşak bir tat ile içmek isteyenler için kahvelerini tatlandırmak amacıyla özel olarak üretilmiştir.

Tamamen bitkisel içerikli olan Nestle Coffee Mate, kahve keyfinizi daha da özelleştirecek, güzelleştirecek, yumuşacık bir kahve deneyimine sahip olmanızı sağlayacaktır. Herkes kahveyi sevmeyebilir, fakat Coffee Mate gibi seçenekler insanlara kahveyi sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Kahvenize en yakın arkadaş olmayı amaçlayan bu ürün ile kahveyi daha fazla sevecek, farklı lezzetler denemenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Kahvenin tadını yumuşacık yapması ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. İçim olarak daha hafif şeyler tercih edenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir üründür Nestle Coffee Mate. Aynı zamanda kahve tiryakilerinin de dolabında bulundurması gereken bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.