logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nestle Black Bitter Çikolata 60 g
  • resm Nestle Black Bitter Çikolata 60 g

Nestle Black Bitter Çikolata 60 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nestle Black Bitter Çikolata Paket

Çikolata yüzde 60a kadar bitter çikolatayı seven herkes için bir zorunluluktur! Nestle, herkesin damak tadına uygun bir şeyler bulabilmesi için çok çeşitli çikolatalar sunmaktadır. Fındık, meyve, kahve, meyve veya sade, çeşitlilikte sınır yoktur.

Yüzde 60a kadar kakao oranı, zevkine düşkün herkes tarafından popülerdir. Çünkü sütlü çikolatadan farklı olarak bitter çikolata çeşidi acıdır ve daha az şekere sahiptir. Bu nedenleNestle Black Bitter Çikolata bitter çikolata özellikle daha lezzetlidir.

Büyük küçük herkesin bayılarak yediği Nestle Bitter Çikolata, özelikle damakta kalan tatlı acı lezzetini sevenler için özel olarak üretilmiştir. Gurmeler, özellikle yüzde 60 veya 70 ve daha fazla kakao içeriğine sahip bitter çikolatayı severler. Bitter çikolata daha sıkı, daha az tatlı ve özellikle dilde dolgun bir tat bırakır.

Bu rüyanın hemen bitmesini istemeyenler için 6’lı paketlerde sunulan Nestle Bitter Çikolata tam aradığınız şey olabilir. Doğru şekilde saklandığı zaman oldukça uzun süre dayanabilen Nestle çikolata çeşitleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.