logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata 60 g
  • resm Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata 60 g

Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata 60 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata 60 g

Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata Paket

Nestle 1927 Extra Sütlü Çikolata Paket ile beraber yumuşak lezzetin tadını çıkarma imkanını elde edeceksiniz. Hem lezzet hem de kaliteyi makul fiyata elde etmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Uzun bir süredir bu alanda hizmet veren Nestle sizin için muhteşem içeriği hazırlamıştır.

Çikolata içeriğine bakıldığı zaman özellikle birinci sınıf materyallerden üretilmesi elde edilen formülün kalitesini bir kere daha ortaya koyuyor. Sert lezzetlerden hoşlanmayan kişilerin de severek tüketeceği bu ürün kahvenin en yakın arkadaşlarından biri!

Dilerseniz tatlılarınızın içerisinde de kullanabilirsiniz. Özellikle çikolatalı keklerin içerisine kırarak eklediğiniz zaman elde edeceğiniz rayiha maksimum seviyede olacaktır. Nestle ile beraber tecrübenin tadını çıkarabilirsiniz. Paketleme aşamasından lezzet tadımına kadar her noktada bu verimliliği hissedeceksiniz.

Nestle ekstra sütlü yapısı sizin için en uygun tercih olacak. En uzun iş gününde dahi daha eğlenceli ve enerjik şekilde devam etmek isterseniz bu ürün sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.