logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle 1927 Bitter Çikolata 60 g
  • resm Nestle 1927 Bitter Çikolata 60 g

Nestle 1927 Bitter Çikolata 60 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle 1927 Bitter Çikolata 60 g

Nestle 1927 Bitter Çikolata Paket

Nestle 1927 Bitter Çikolata Paket lezzet parçasını içerisinde barındırıyor. Şuana kadar tattığınız bütün çikolataları unutun. Nestle tarafından hazırlanan bu özel içerik ile beraber şuana kadar elde ettiğiniz en lezzetli deneyim yolcuğuna çıkacaksınız. Ürünün üretim aşamasında sadece birinci kalite materyallerin kullanılıyor olması verimliliği pekiştirmektedir.

Çikolata ile beraber kısa bir sürede uzun bir günde mola verme imkanını elde edebilirsiniz. Okul günlerinde artık ders temposundan yorulduğunuz anlarda bir parça bitter çikolata sizin için en doğru tercih olacak.

Ayrıca kahve ile beraber misafirlere sunulduğu zaman da muhteşem bir etki ortaya koyacaktır. İçeriğinde yer alan kakao taneciklerinin yoğun yapısı sizin tam manası ile birinci kalite bir lezzet deneyimi elde etmenizi sağlayacak.

Sade bir şekilde kullanmayı tercih etmezseniz direkt olarak keklerin içerisine ya da sevdiğiniz tatlılara da dahil edebilirsiniz. Bu tür bir kullanım için de oldukça uygundur. Nestle kalite konusunda size muhteşem bir fırsat sunacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.