logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle 1927 Bademli Beyaz Çikolata 65 g

Nestle 1927 Bademli Beyaz Çikolata 65 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle 1927 Bademli Beyaz Çikolata 65 g

Nestle 1927 Bademli Beyaz Çikolata

Nestle 1927 serisinin en güzel çikolatalarından biri olan bademli beyaz çikolata ile çikolata tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Nestle 1927 Bademli Beyaz Çikolata ambalajında hem çok şık hem çok lezzetli.

Nestle’nin 1927 serisinde özel olarak üretilmiş, gelmiş geçmiş en iyi beyaz çikolatalarından birisidir. Sütlü çikolata sevenler için hem hafif hem lezzetli olarak üretilmiş ve üstün bir zanaatkârlık ile emek verilerek enfes bir çikolata elde edilmiştir. En taze ve lezzetli badem taneleri ile daha bir lezzet katılan Nestle Bademli Beyaz Çikolataya asla hayır diyemeyeceksiniz.

Bademli çikolata sevenler için eşsiz bir deneyim sunan Nestle Bademli Beyaz çikolata ile özellikle beyaz çikolatayı tercih edenler için en vazgeçilmez çikolata olacaktır.

Hafif ve lezzetli olması sayesinde günün her anında çikolata sevenler için olmazsa olmaz bir lezzet olan Nestle Bademli Beyaz Çikolatayı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.