logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nescafe Gold Kavanoz 50 g
  • resm Nescafe Gold Kavanoz 50 g

Nescafe Gold Kavanoz 50 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nescafe Gold Kavanoz 50 Gr

Nescafe Gold, yumuşak içimi, enfes kahve tadı ve enfes kahve kokusu ile mükemmel dengelenmiştir. Özenle öğütülen kahve çekirdekleri, siz kahvenizi içerken kahvenin gerçek tadını alma amacını sağlıyor. Dünyaca ünlü kahve markası Nescafe, Nescafe Gold Kavanoz ile keyif veren aromasını sizlere sunuyor.

Kahvenin gerçek tadını çıkarmak isteyenlere özel olarak incelikle, özenle üretilmiş Nescafe Gold, adından da anlaşılabileceği üzere keyfinden, damak zevkinden ödün vermek istemeyenlere has bir üründür.

1960 senelerinden itibaren kahve çiftçileriyle birlikte çalışan Nescafe, eşgüdümlü olarak birbirlerine yardım ediyor, doğa dostu bir anlayışla hizmet veriyor. Nescafe yenilenmiş Nescafe Gold içeriği ile size vaatte bulunduğu alışılagelmiş tat ve kaliteyi daha da geliştirerek sunuyor ve kahve sever insanlara çeşitlilik sağlamasından gurur duyuyor. Aynı şekilde insanların da güven içinde satın aldığı Nescafe ürünleri, karşılıklı duygulara dayanan bir şekilde varlığını sürdürüyor.

Yenilenmiş içeriği ile kavanoz büyüklüğünde Nescafe Gold siparişi için Bizim Toptan’dan yararlanabilir, uygun fiyatı ve güveniyle gönül rahatlığıyla siparişinizi bekleyebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.