logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe 3ü1 Arada Extra 48x16,5 g

Nescafe 3ü1 Arada Extra 48x16,5 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe 3ü1 Arada Extra 48x16,5 g

Nescafe 3x1 Extra 48x13 Gr

Kahvesi şekerli ve kahve kremalı olan ancak kahve oranını daha yüksek tercih edenler için üretilmiş olan Nescafe 3x1 Extra aroması oldukça ideal bir kahve türüdür. Kahve oranı diğer 3’ü 1 arada kahvelerden daha fazla olduğundan kahve aromasını da çok daha fazla hissedebilirsiniz.

Nescafe 3x1 Extra sizi dinç tutar ve güne hazırlık aşamasını hızlandırır. Uyku açan ürün konsantrasyon gücünüzü de yükseltir. Ambalaj içerisinde 13 gr ürün bulunuyor.

Her biri 13 gr olan 48 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisinden bu ürünü temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternet mağazası her an bir tık kadar yakın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.