logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Nazar Limonlu Arap Sabunu 580 g 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Limonlu Arap Sabunu 580 g 12'li

Nazar Arap Sabunu Limonlu 580 Gr

Nazar Arap Sabunu Limonlu 580 Gr ile evinizi temizlerken mis gibi geleneksel bir kokuyu da odalarınıza taşıyacaksınız. Bu koku adeta temizliğin kokusu! Geleneksel temizlik yöntemlerinin hem daha etkin olduğu hem de doğaya çok daha az zarar verdiği yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Arap sabunu da geri dönüş yaptığımız geleneksel temizlik ürünleri arasındadır. 

Arap sabunu muhteşem leke çıkarıcı özelliği ile çamaşırlardan yüzey temizliğine kadar her alanda vazgeçilmez bir etki ortaya koyacaktır. Dolabınızda muhakkak yer vermeniz gereken bu harika içerik sizin için yüksek verimliliğin en temel adreslerinden bir tanesi olacaktır. 

Arap sabunu ile derin biri nefes aldığınız zaman adeta geçmişte anneannelerinizin evlerinde o mis gibi kokuyu kendi evinize taşıyacaksınız. Çok amaçlı olması temizlik malzemesi masrafından tasarruf etmenizi de daha kolay bir hale getirecektir. 

Muhteşem temizlik adımlarını tamamlarken kişilerin sağlıklarını koruma imkanı da doğuyor. Arap sabunu içerisinde agresif kimyasallar bulunmaması cildi rahatlatıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.