logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Natura Mısır 2,5 kg

Natura Mısır 2,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Natura Mısır 2,5 kg

Natura Mısır 2500 Gr

Natura Mısır, en güzel ve en taze süt mısırlarının haşlanarak en lezzetli haline kavuşuyor ve sofralarınıza geliyor. Natura Mısır 2500 Gr ambalajında mutfaklarınıza geliyor.

Natura mısır, ister yemeklerde ister sade olarak tüketilir ve oldukça lezzetlidir. Taze süt mısırının o eşsiz lezzetine asla hayır diyemeyecek, mutfağınızdan asla eksik etmeyeceksiniz. İsterseniz salatalarınızda, isterseniz pilavlarda ve diğer tüm yemeklerde kullanabileceğiniz Natura Mısır yumuşacık yapısı ile kolayca kullanılabilir. Pratik olması sebebiyle özellikçe çalışan kadınların mutfaklarında en çok kullandığı ürünlerden biridir.

En lezzetli pilavlar, salatalar ve balıklar Natura Mısır ile çok daha güzel görünmekte ve lezzetli olmaktadır. Yemeklere hem güzel bir görüntü, hem de güzel bir lezzet katan Natura Mısır aynı zamanda çok sağlıklı. İçerdiği bolca lif ve zengin mineralli yapısı ile çocuklarınız için de oldukça faydalı. Her yemekte, her öğünde düşük kalorili olması bakımından rahatlıkla kullanılabilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.