logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Namlı Az Tuzlu Siyah Zeytin 291-350 900 g

Namlı Az Tuzlu Siyah Zeytin 291-350 900 g


2 Adet üzeri 160,9 TL

Adet Fiyatı : 168,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 965,40 TL
Birim Fiyat: 160,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Namlı Az Tuzlu Siyah Zeytin 291-350 900 g

Namlı Siyah Zeytin 291-350 Kalibre

Gemlik bölgesinde yetişen özel hasat Namlı Siyah Zeytin 291-350 Kalibre , kendine has siyah rengi ile özel bakımlardan geçirilerek yetişir. Dolgun, iri taneli, incecik kabuğu ile çekirdekten kolayca ayrılan Namlı Siyah Zeytin, özenle seçilen zeytinlerden oluşan paketleme seçeneğine dahildir.

Kahvaltılarımızın ve salatalarımızın olmazsa olmazı siyah zeytinlerin en makbul olanı illaki kendine has hafif acı, tatlı damakta iz bırakan lezzetidir. Özel soslarla birlikte sofralarımıza taşınan bu lezzet vazgeçilmezlerimiz arasında olmaya devam ediyor.

Yüzyıllardır sofralarımızı taçlandıran siyah zeytinin en kaliteli olanları arasında Namlı Siyah Zeytin yer almaktadır. İklim koşulları ve doğal salamura yöntemi ile kendiliğinden en lezzetli kıvama sahiptir.

Fermantasyon süreci için hiçbir hızlandırıcı katkı maddesi kullanılmayan Namlı Siyah Zeytin, doğal hava koşullarında, doğal yollarla salamura edilmektedir. Namlı Zeytin Fabrikasında üretilen tüm ürünler Tarım ve Orman Bakanlığı’nın onayından geçmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.