logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mutlu Makarna İnce Uzun 500 g

Mutlu Makarna İnce Uzun 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mutlu Makarna İnce Uzun 500 g


Mutlu makarna ince uzun ile sofralarınız şenlenecek. İster anne usulü makarna yapın ister İtalyan tarifleriyle harikalar yaratın.
Özellikle çalışan kadınlar işten yorulduktan sonra sofra hazırlamak için acele ediyor. Bu nedenle kendinizi fazla yormamak için genellikle pratik ama lezzetli ve besleyici menüler yapmaya çalışıyorlar. Domates sos ile mutlu makarna ince uzun pratik tariflerden biri.
Makarnayı pişirirken bir yandan da sosunuzu hazırlayın bu tarif ortalama 15 dakika sürerek sizi hem zamandan tasarruf etmenizi hem de lezzetli bir yemek yapmak için olanak sağlıyor. Tabi bulaşıkları hazırlamak için kullandığımız küçük ev aletleri de büyük katkı sağlıyor. Örneğin soğanı elinizle doğramak yerine, saniyeler içinde doğrayıcı ile doğrayabilirsiniz. Örneğin yemeklerinizde soğuk su kullanırsanız ve ısınmak için dakikalarca beklerseniz bu süre uzayacaktır ancak ısıtıcıda ısıttığınız su ile pişirme işlemi yaparsanız bu zaman dilimi önemli ölçüde azalacaktır.
Bazı tarifler anne yöntemiyle daha keyifli ve lezzetlidir ancak teknolojinin mutfağımıza getirdiği rahatlıkta göz ardı edilemez.
Afiyetle kalın…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.