logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Mr.Muscle Prof Mutfak Banyo Temizleyici 750 ml

Mr.Muscle Prof Mutfak Banyo Temizleyici 750 ml


Adet Fiyatı : 59,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 359,70 TL
Birim Fiyat: 59,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Prof Mutfak Banyo Temizleyici 750 ml

Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği 750 Ml

Temizliğin en zor olduğu mutfak ve banyoda güçlü temizlik malzemelerini tercih edebilirsiniz. Mutfakta silinebilir olan tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz ve banyoda kireç ile su lekelerine karşı etkili olan iki ürün Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği paketinde buluştu.

Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği sprey formunda ambalaja sahip. Az miktarda püskürterek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Her ikisi de güçlü formüle sahip. Toru ve iz bırakmıyor. Ovalama gerektirmediği için temizliğin kısa sürede bitmesini sağlıyor.

Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisinde ürünü bulabilirsiniz. Ürün 750 ml 2’li paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Evinizin ve işyerinizin temizliğini kolaylaştıran tüm ürün çeşitleri için internet mağazasını ziyaret edin. Bir tıkla tüm ihtiyaçlarınız kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.