logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mr.Muscle Mutfak Temizleyici 750 ml

Mr.Muscle Mutfak Temizleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Mutfak Temizleyici 750 ml

Mr.Muscle Mutfak Temizleyici 750 Ml

Bay Muscle temizliğin mümkün olduğunca kolay olduğunu biliyor, bu yüzden tüm mutfak temizlik ihtiyaçlarınız için tek bir ürün geliştirdi. Mr Muscle Mutfak Temizleyici, 5i 1 arada teknoloji ile bilimsel olarak formüle edilmiştir ve size mutfaktaki zor kirleri yenmek için Mr.Muscle Mutfak Temizleyici 750 Ml seçeneğini sunmuştur.

Sert yağı ve kiri temizler, gözeneksiz yüzeylerde virüs ve bakterilerin % 99,99unu öldürerek dezenfekte eder, taze limon kokusu bırakır ve yüzeyleri parlatır. Tezgahlarda, fayanslarda, lavabolarda ve çalışma alanlarında kullanım için uygundur. Ucundaki dönen başığı STOPtan SPREY konumuna getirin. Yatay yüzey uygulaması için, şişe üzerindeki kanadı açın ve buğu konumunda kullanın.

 Dikey yüzeylerde daha iyi sonuç almak için, şişe üzerindeki kanadı kapatın ve köpük konumunda kullanın. Önceden temizlenmiş, sert, gözeneksiz yüzeye iyice ıslanıncaya kadar püskürtün. En az 15 dakika bekletin ve silin.

Ucunu STOP konumuna çevirin ve şişeyi dik konumda saklayın. Ahşap, alüminyum ve boyalı, lake veya yumuşak gözenekli yüzeylerle uzun süreli temastan kaçının. Şüpheniz varsa üreticinin talimatlarına bakın. Aşınmış, hasarlı veya çatlamış yüzeylerde kullanmayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.