logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Mr.Muscle Mutfak Limon 750 ml

Mr.Muscle Mutfak Limon 750 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Mutfak Limon 750 ML

Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Mr. Muscle mutfak limon 750 ml şişelerde satışa sunulur. Püskürtme aparatı sayesinde rahat bir kullanımı destekler. Limon aroması hoş kokusuyla temizlik işini keyifle yapmanızı sağlar. Hijyenik, steril bir ortam için ev kadınlarının bir numaralı tercihidir.

En güçlü kirlerin ve yağların kolaylıkla temizlenmesini sağlar. Efor sarf etmeden rahatlıkla temizlik yaparak kendinize zaman ayırmanız mümkün olacak. Üstelik çok fazla püskürtmenize de gerek yok. Tek fısla mutfağınız bütün kirlerden arınacak.

Yemeğinizi pişirdikten sonra ocağın ya da fırının soğumasını bekleyin. Ardından mutfak temizleme ürününü sıkın. Daha sonra temiz ve steril bir bezle sıktığınız yüzeyi silin. Temizleme işlemi bu kadar kısa sürede ve son derece kolay sonuçlanıyor. Yağ çözücü olarak formüle edildiğinden dolayı yüzeylerde hasar oluşturmaz.

Mr. Muscle mutfak temizleyici için sipariş vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey Bizim Toptan adresine erişim sağlamak. Sipariş takibinizi de site üzerinden rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için ana sayfadaki sipariş takip butonuna tıklayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.