logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Mr.Muscle Mutfak&Banyo Temizliği 750 ml

Mr.Muscle Mutfak&Banyo Temizliği 750 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği 750 Ml

Temizliğin en zor olduğu mutfak ve banyoda güçlü temizlik malzemelerini tercih edebilirsiniz. Mutfakta silinebilir olan tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz ve banyoda kireç ile su lekelerine karşı etkili olan iki ürün Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği paketinde buluştu.

Mr. Muscle Mutfak & Banyo Temizliği sprey formunda ambalaja sahip. Az miktarda püskürterek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Her ikisi de güçlü formüle sahip. Toru ve iz bırakmıyor. Ovalama gerektirmediği için temizliğin kısa sürede bitmesini sağlıyor.

Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisinde ürünü bulabilirsiniz. Ürün 750 ml 2’li paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Evinizin ve işyerinizin temizliğini kolaylaştıran tüm ürün çeşitleri için internet mağazasını ziyaret edin. Bir tıkla tüm ihtiyaçlarınız kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.