logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mr.Muscle Lavanta Yüzey Tem. 2,5 L

Mr.Muscle Lavanta Yüzey Tem. 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Lavanta Yüzey Tem. 2,5 L

Mr. Muscle Glade Yüzey Temizliği Lavanta 3 Lt

En çok alanda kullanabileceğiniz ve muhteşem lavanta kokusunu uzun süre hissedebileceğiniz Mr. Muscle Glade Yüzey Temizliği Lavanta mermerden fayansa kadar pek çok yüzeyde kullanıma uygun. Yer silme suyuna az miktarda eklemeniz, detaylı bir temizlik için yeterli olacaktır.

Sadece zemini silmek için değil, mutfak ve banyonuzdaki tüm yıkanabilir alanlarda derinlemesine bir temizlik sağlamak için de Mr. Muscle Glade Yüzey Temizliği Lavanta ürününü kullanabilirsiniz. Hem hijyen hem de mis gibi bir koku elde etmenizi sağlayan ürün sizin de vazgeçilmezlerinizden biri olabilir.

Son derece pratik olan ambalaj içerisinde 3 litre ürün bulunuyor. Evinizin ve işyerinizin temizliğini kolaylaştıracak olan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının sıvı temizleyiciler kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.