logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mr.Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 g

Mr.Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 g

Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 Gr.

Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 Gr. ürünü, klozet temizliğinin tamamlayıcı ürünlerinden bir tanesidir. Klozetten yayılan istenmeyen kokuları engelleme işlevine sahip olan Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği aynı zamanda ferah okyanus kokusuyla, tuvalette hoş bir atmosfer oluşturur. 

Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 Gr. ürünü, klozetin içerisine özel aparatıyla yerleştirilir ve her sifon çekilişinde hijyeni tazeler. Suyla etkileşime girerek aktifleşen Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği sifon sonrasında bir köpük tabakası bırakarak etkisini güçlendirir. 

Klozette ferah ve serin bir okyanus kokusuyla hijyen sağlayan Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 Gr. klozetin içerisinde şebeke suyundan kaynaklanan pas ve kireç lekelerinin oluşmasını da engelleyerek klozet temizliğini kolaylaştırır. 

Ekonomik fiyatıyla, klozetinizin hijyenini tamamlayacak Mr. Muscle Klozet Blok Okyanus Serinliği 40 Gr. ürününü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.