logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mr.Muscle Floral Yüzey Tem. 2,5 L

Mr.Muscle Floral Yüzey Tem. 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mr.Muscle Floral Yüzey Tem. 2,5 L

Mr. Muscle Glade Yüzey Temizleme Floral 2500 ML

Mr. Muscle Glade Yüzey Temizleme Floral şişelerinde 2500 mililitre yüzey temizleyici bulunuyor. Mermer, seramik ve fayans gibi sert yüzeylerde kullanabileceğiniz Mr. Muscle yüzey temizleyiciyi mutfak tezgahlarınızın, lavabolarınızın veya diğer tüm yıkanabilir yüzeylerinizin temizliği için kullanabilirsiniz.

Kuvvetli ve güçlü formülü ile Glade’in muhteşem kokusunu bir arada birleştiren Mr. Muscle yüzey temizleyici, mekanlarında okyanus ferahlığı hissetmek isteyenler için ideal bir yüzey temizleyicidir. Bakterilerin oluşumunu engelleyen ve pırıl pırıl yüzeylere sahip olmanızı sağlayabilen bu ürüne sıvı temizleyiciler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek Mr. Muscle’ın 2500 miligramlık doğa ferahlığı kokusuna sahip ürününün adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.