logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li
  • resm Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li

Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li


Adet Fiyatı : 13,50 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 215,99 TL
Birim Fiyat: 13,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li

Molped Ultra Süper Eko Uzun

Molped Ultra Süper Eko Uzun ile beraber özel günlerinizde dilediğiniz gibi hareket etme fırsatını elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde sızdırma ya da ağırlık yapma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmadan sürecin sorunsuz şekilde devam etmesi ve sağlığınızın muhafaza edilmesi sağlanacaktır.

Ped seçimi sırasında genital bölgeye zarar verecek kimyasallar barındırmaması da oldukça önemlidir. Vücut dengesini olumsuz yönde etkileyecek hiçbir kimyasal içermemektedir. Özellikle iç yüzeyin pamuksu yapıda olmasına da büyük önem verilmiştir. Bu şekilde özel döneminizde tahrişe de sebebiyet vermeyecektir.

Uzun bir yapıda olması sebebi ile regl dönemi oldukça şiddetli geçen kişilerin dahi bu süreç içerisinde sızdırma ya da lekelenme sorunu ile karşılaşması engellenmektedir. Molped sağlığınızı ve hareket kabiliyetini koruma konusunda her zaman yanınızda!

Molped ile beraber verimliliğin tadını çıkarırken kıyafetlerinizin altından herhangi bir şekilde belli olmaması sayesinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Dilerseniz beyaz kıyafetleri dahi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte Molped sayesinde tam manası ile güvendesiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.