logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li
  • resm Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li

Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Süper Eko Uzun 22'li

Molped Ultra Süper Eko Uzun

Molped Ultra Süper Eko Uzun ile beraber özel günlerinizde dilediğiniz gibi hareket etme fırsatını elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde sızdırma ya da ağırlık yapma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmadan sürecin sorunsuz şekilde devam etmesi ve sağlığınızın muhafaza edilmesi sağlanacaktır.

Ped seçimi sırasında genital bölgeye zarar verecek kimyasallar barındırmaması da oldukça önemlidir. Vücut dengesini olumsuz yönde etkileyecek hiçbir kimyasal içermemektedir. Özellikle iç yüzeyin pamuksu yapıda olmasına da büyük önem verilmiştir. Bu şekilde özel döneminizde tahrişe de sebebiyet vermeyecektir.

Uzun bir yapıda olması sebebi ile regl dönemi oldukça şiddetli geçen kişilerin dahi bu süreç içerisinde sızdırma ya da lekelenme sorunu ile karşılaşması engellenmektedir. Molped sağlığınızı ve hareket kabiliyetini koruma konusunda her zaman yanınızda!

Molped ile beraber verimliliğin tadını çıkarırken kıyafetlerinizin altından herhangi bir şekilde belli olmaması sayesinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Dilerseniz beyaz kıyafetleri dahi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte Molped sayesinde tam manası ile güvendesiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.