logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ultra Normal Süper Eko 28'li
  • resm Molped Ultra Normal Süper Eko 28'li

Molped Ultra Normal Süper Eko 28'li



Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Normal Süper Eko 28'li

Molped Ultra Normal

Molped Ultra Normal ile beraber regl dönemlerinizi çok daha rahat bir şekilde atlatma fırsatını elde edebilirsiniz. Sızdırma ya da tahriş gibi sorunlar olmadan bu dönemin geçmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bu derece kaliteli olmasına rağmen uygun fiyat aralığında sunulması tüm kadınların tercih edebileceği bir marka olmasını mümkün kılıyor!

Ped seçimi sırasında sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek ürünlere yer verilmemesi de büyük önem arz ediyor. Özellikle seçmiş olduğunuz ürünün renklendirici ya da kanserojen kimyasal içermemesi konusunda hassas olmalısınız. Bu gibi kaygıları olan kişiler Molped’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Molped sizin için verimliliğin en temel adresi olacak. Kıyafetlerinizin altından belli olmayan yapısı ile ve emici dokusu ile regl dönemini daha sorunsuz şekilde atlatmanızı sağlayacak. Güvenlik bariyerleri sayesinde iç çamaşırınızın dahi kirlenmesi engellenecektir.

Seçmiş olduğunuz kıyafet beyaz olsa dahi gönül rahatlığı ile Molped’i kullanabilirsiniz. Beyaz kıyafetlerde dahi sizi zor durumda bırakmadan müthiş bir emicilik sunacaktır. Bu sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat uygunluğu da göz dolduruyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.