logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Molped Ultra Kanatlı Uzun 8'li

Molped Ultra Kanatlı Uzun 8'li

3 Adet üzeri 10,95 TL

Adet Fiyatı : 11,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 262,80 TL
Birim Fiyat: 10,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Kanatlı Uzun 8'li

Molped Ultra Kanatlı Uzun

    

Sızdırma yapmayan pedlerin daha fazla talep gördüğü açık durumda. Bunun dışında gün boyu rahat etmek isteyenlerin tercihi pürüzsüz olanlardan yana. Sonuç olarak ped satın almak isteyenlerin başta tüm bu detaylardan seçimini yaptıkları görülüyor.

 

Özellikle sergilenen Molped ultra kanatlı uzun yeni ürünler arasında. Yani markanın yeni üretimlerinden bir tanesidir. Bu anlamda ultra özelliklere sahip olduğu görülüyor. Örneğin paket üzerinden de sızdırmadığı ve kaymadığı gözler önüne seriliyor.

 

Uzun forma sahip olan pedler arasında. Öyle ki boyutlar küçük, orta ve büyük olarak sergilenir. İsteğe bağlı olarak aralarından tercihte bulunmanız ve satın almanız sağlanır. Paket içerisinde uzun olarakbulunuyor. ’ olarak sergilenen paketin fiyatı da son derece makul durumda.

 

Bizim Toptan’dan alışveriş yapmak isteyenlere de makul ücretler eşlik etmektedir. Yine Molped markasının ürünleri sergilenir. Ürünlerin detaylarına göz atanlar ise beraberinde ödemeye geçebilir. Öyle ki ekonomik fiyatları üzerinden markanın ürünlerini satın almanız mümkün olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.