logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ultra Kanatlı Normal 8'li
  • resm Molped Ultra Kanatlı Normal 8'li

Molped Ultra Kanatlı Normal 8'liAdet Fiyatı : 21,89 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 487,69 TL
Birim Fiyat: 20,32 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Kanatlı Normal 8'li

Molped Ultra Kanatlı Normal

Molped Ultra Kanatlı Normal ile regl dönemleri artık sizin günlük hayatınıza kısıtlama getiremeyecek. Hatta bunun tam aksine her zaman olduğu gibi günlük hayatınıza devam etme fırsatını elde edebilirsiniz. Ultra kanatlı yapısı ile sızdırma gibi problemlerin de tam manası ile önüne geçebilirsiniz.

Ped dermatolojik olarak tüm denetimlerden geçirilmiştir. Bu nedenle ciltte herhangi bir tahriş ya da alerjik reaksiyon da yaratmayacaktır. Molped sayesinde regl dönemlerinizde daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Molped ile beraber kıyafetlerinizde kısıtlamaya gitmek zorunda da kalmayacaksınız. Dilerseniz beyaz dahi giyebilirsiniz. Bu şekilde günlük hayatınıza devam ederken kendinizi Molped’in koruma dolu yapısına teslim edebilirsiniz.

Molped kanatlı yapısı ile iç çamaşırınız ile de tam uyum sağlayacaktır. Bu şekilde iç çamaşırınızın kirlenmesi dahi söz konusu olmayacaktır. Regl dönemi kadınlar için artık bir sıkıntı olmaktan çıkacak! Dilediğiniz kıyafeti tercih edip dilediğiniz hareketi yapabilirsiniz! Artık özgürsünüz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.