logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ultra Kanatlı Gece 6'lı
  • resm Molped Ultra Kanatlı Gece 6'lı

Molped Ultra Kanatlı Gece 6'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Kanatlı Gece 6'lı

Molped Ultra Kanatlı Gece

Uzun süre koruma sağlayan Molped ultra kanatlı gece,  yumuşak bir üst yüzeye sahiptir. Cildi tahriş etmediği gibi aynı zamanda rahatsız bir his oluşturmaz. Özel günlerinizde en etkili korumayı sağlar.

Pamuksu üst yüzeyi ise hareketleri sınırlandırmaz. Sızdırmaz olmasının yanı sıra aynı zamanda kaydırmaz özelliklere sahiptir. Kanatları sayesinde çamaşıra kolay bir şekilde yapışır. Arka kısmı geniş olduğu için gece uyurken daha iyi korur.

Yalnızca gece değil gündüz kullanıma da uygundur. Son teknolojiler kullanılarak geliştirilen iç kısmı yoğun günlerde bile sızıntı yapmaz. Aynı zamanda kötü kokuların engellenmesine de yardımcı olur. İnce yapısı sayesinde yokmuş hissi oluşturur. Hijyenik olarak özel bir şekilde el değmeden üretilmiştir.

Dermatolojik olarak test edildiği gibi aynı zamanda alerjik problemlerde oluşturmaz. Gün içerisinde güvenle ve konforlu bir şekilde hareket etme şansınız vardır. Güçlü tanecikli yapısı her zaman kuruluk hissi verir. Sağlık açısından herhangi bir problem oluşturmadığı gibi kızarıklığa yol açmaz. Benzer ürünlere göre en yumuşak ve pamuksu üst yüzeye sahip olmasıyla dikkat çeker.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.