logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ultra Gece Süper Eko 18'li
  • resm Molped Ultra Gece Süper Eko 18'li

Molped Ultra Gece Süper Eko 18'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ultra Gece Süper Eko 18'li

Molped Ultra Gece Süper

Molped Ultra Gece Süper şekilde satışa sunulmakta ve kaliteyi en uygun fiyata satın almanız için ortam hazırlamaktadır. Adet döneminde oldukça kısa bir süre içerisinde gerekli olan temiz ortamın yaratılması için uygun hijyenik üretim alanlarında imal edilmiştir. Kadın organlarının sağlığını tehdit edebilecek tek bir unsura dahi yer verilmemiştir. 

Ped üretim safhasında nefes alan bir yüzeye sahip olması da önem verilen detaylardandır. Bu şekilde regl aşamasında temizliği sağlarken aynı zamanda genital organın genel sağlığının korunması için de fırsat yaratmaktadır.

Gece tipi olduğu için diğer ürünlere nazaran uzun bir yapıdadır. Adet dönemini şiddetli geçiren kadınlar için bu ürün çok daha uygun olacaktır. Herhangi bir sızdırma ya da kıyafete bulaşma gibi bir durum olmadan bu doğal dönemi olabildiğince sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Üretim aşamasında renklendirici kullanılmadığı için genital organın sağlığını da olumsuz yönde etkilemeyecektir. Üretimde kullanılan pamuk oranı da oldukça fazladır. Bu şekilde ürün kalitesi ve sağlığa hitap eden yönü güç kazanmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.