logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Pure &Soft Uzun Süper Eko.22'li

Molped Pure &Soft Uzun Süper Eko.22'liAdet Fiyatı : 59,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 718,80 TL
Birim Fiyat: 59,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Pure &Soft Uzun Süper Eko.22'li


Molped Pure & Soft Gece Uzun Süper Eko ile doğru ped seçimi yaptığınızdan emin olarak rahatça uyuyabilirsiniz.
Adet sırasında pedin doğru kullanılması çok önemlidir. Kullandığımız hijyen pedleri cilt ile doğrudan temas eder ve saatlerce takılır. Bunun için kullanılan pedin markasına dikkat etmeniz, adet gücünüze ve giysinize göre doğru ped boyutunu seçmeniz, ped değiştirme süresine uymanız ve özel alanların temizliğine dikkat etmeniz gerekir.
Adet döneminde günde kaç defa Molped Pure & Soft Gece Uzun Süper Eko değiştirilmelidir diye merak edenler vardır. Hijyenik Ped;

Adet kanamasının yoğunluğu,
Terleme ve salgı gibi düzenli faktörler,
Çevreye bağlıdır, ancak günde en az üç kez değiştirmek en sağlıklısıdır. Yukarıdaki faktörlerin artması nedeniyle bu ped değişikliği sayısı 4-5'e kadar çıkabilmektedir.

Menstrüasyonunuzdan önce veya sonra hijyen pedi kullanıyorsanız, ter, salgı ve büyüklük gibi önemli faktörleri dikkate alarak pedi günde en az dört kez değiştirmelisiniz. Pedin durumu ne olursa olsun gün boyunca 4 kere değiştirmek sağlıklı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.