logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Pure &Soft Gece Süper Eko.18'li

Molped Pure &Soft Gece Süper Eko.18'liAdet Fiyatı : 59,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Pure &Soft Gece Süper Eko.18'li

  
Molped Pure & Soft Gece Süper Eko ile özel bir günde dünyaya meydan okumaya hazırlanmak için yeterli korumaya sahip olun!
Öncelikle %100 organik pamuk olması sağlığımız için çok önemli ve bir numaralı önceliğiniz olmalı. Pedler cildimizle doğrudan temas halinde olduğundan ve genital bölge vücudun ince ve hassas bir bölgesi olduğundan, genital bölge cildin geri kalanından farklı tepki verir ve tahrişe yatkındır.
Alerjiler de önemli bir konudur. Menstrüasyon sırasında kadınlar genellikle kaşıntı, alerji ve tahriş gibi sorunlar yaşarlar. Kaşıntı, salgılarım ve tahrişim kadınlar tarafından genellikle ped kaynaklı tahriş olarak bilinir. Bu durumu yönetmek ve olası şikayetleri önlemek için seçilen peddeki bir veya daha fazla bileşene alerjiniz olup olmadığını kolayca görebilirsiniz.
2-7 gün süren düzenli adet kanaması normal kabul edilir. Adet kanaması nadiren sadece bir gün sürer ve neden bir gün sürdüğünü ayrıntılı olarak araştırmak gerekir.
Molped Pure & Soft Gece Süper Eko kullanımı kişiden kişiye değişir. Elbette bunu tespit etmek zordur. Bir adet gününde 5'ten fazla ped kullanmak aşırı kabul edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.