logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Yenidoğan (1) 50'li

Molfix Yeni Jumbo Yenidoğan (1) 50'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Yenidoğan (1) 50'li


Molfix Yeni Jumbo Yenidoğan ile sizde dünyalar kadar değerli yeni bebeğinize hakettiği özeni gösterin.
Bebeklerin bez değiştirme sıklığı, özellikle ilk doğduklarında bir endişe kaynağıdır. Birçok hamile kadın ve baba "Doğum yapmadan önce çocuk bezi stoklamam gerekir mi?" Ve "Kaç tane yenidoğan bezi paketine ihtiyacım var?" Gibi sorular sorarlar.
Genelde dışkılama yemek yedikten sonra sindirim sisteminin aktivasyonu ile başlar ve her beslenme döneminde hasta bir süre dik durarak gazı alıp bezini değiştirir. Bu nedenle yenidoğanların günde 6 ila 10 kez değiştiği söylenebilir. Bu süre, takviye başlandığında 6. ayda azalır. Bebeğinizin sağlığı, annenizin bebeğinizi emzirme veya sıkma ve besleme durumuna bağlıdır, ancak bebeğinizin dışkılarının günde ortalama 6 kez, günde en az 3 kez olması beklenir. Bunlar, Doğru beslenme belirtileridir.
Bebekler ilk birkaç ayda yaklaşık 800-1200 gram kazanır. Bu, küçük bir vücut için inanılmaz bir büyüme oranı anlamına gelir. Bebeğinizin bez seçiminin boyutu düşünüldüğünde ortaya çıkan birkaç faktör vardır. Örneğin, erkek ve kızların farklı fiziksel gelişimleri vardır. Ayrıca bebeğin bel ve bacak çevresi ölçümleri ve aldıkları ağırlık, en iyi bebek bezi seçimini etkileyen faktörlerdir. Bebeğinizin bedenine ve vücut hareketlerine bağlı olarak Molfix Yeni Jumbo Yenidoğan ürününü denemeniz gerekebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.