logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Mini (2) 44'lü

Molfix Yeni Jumbo Mini (2) 44'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Mini (2) 44'lü

Bebeklerin gün içerisinde ve uykularında rahat olabilmeleri için Molfix 44'lü paketi sunmaktadır.
Yeni doğan ve henüz birkaç aylık olan bebekler için tasarlanan Molfix Yeni Jumbo ile bebekler huzurlu anlar yaşayabilirler. 3 ile 6 kg arasında bebekler için bu bez oldukça uygundur. Mini olarak tasarlanması sayesinde yeni doğan bebeklerin kullanabilmesi adına tasarlanmıştır.
Molfix Yeni Jumbo bebeklere uyum sağlaması ve sızdırma gibi bir durum olmaması adına farklı bedenlerde tasarlanmıştır. Bebeğinizin kilosuna uygun olarak bu bezleri tercih edebilirsiniz.
Molfix Yeni Jumbo Mini (2) 44'lü Paketi ile bezler yetmedi ya da az geldi gibi bir durumla karşılaşmazsınız. İhtiyaçlar göz önünde alınarak hazırlanan paket hem ekonomiktir hem de taşıma açısından rahatlık barındırmaktadır.
En uygun fiyatlar ile Molfix Yeni Jumbo'ya sahip olmak için Bizim Toptan'dan alışveriş yapabilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.