logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Midi (3) 34'lü

Molfix Yeni Jumbo Midi (3) 34'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Midi (3) 34'lü

Bebeğinizi pişiğe karşı korumanın en rahat yolu Molfix Yeni Jumbo Midi (3) 34’lü kullanmaktır. Yüksek emiciliği sayesinde bebeğiniz altı ıslak kalmadan bekler. Bu da bebeğinizi pişiğe karşı korumanın en büyük yöntemidir. Molfix yeni Jumbo midiyle bebekler keyifle güler. Mutlu bebekler mutlu anneler demektir.
Hava alan yapısı sayesinde bebeğinizin vücudu Molfix yeni Jumbo midiyle havasız kalmaz. Bu da bebeğinizin vücudunun rahat etmesi anlamına gelir. Bebeğiniz Molfix yeni Jumbo midiyle herhangi bir cilt tahrişi gibi problem yaşamaz. Bebeğinizin sağlığı için Molfix yeni Jumbo midiyi tercih edin.
Bebeğinizin özgürce hareket etmesi için Molfix yeni Jumbo midi esnek tasarıma sahiptir. Bebekler esnektir ve her zaman hareket etmek ister. Kullandığı bez bebeğinize engel olmasın. Dilediğince özgür hareket eden bebekler Molfix yeni Jumbo midiyi kullanır.
Doya doya kullanabilmeniz için Molfix Yeni Jumbo Midi (3) 34’lü paketlerde satılmaktadır. Bebelerin rahat olması ve doya doya oyun oynaması için anneleri Molfix yeni Jumbo midiyi kullanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.