logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Maxi Plus (4+) 26'lı

Molfix Yeni Jumbo Maxi Plus (4+) 26'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Maxi Plus (4+) 26'lı

Molfix Yeni Jumbo Maxi Plus (4+) 26'l, bebeklerinin rahatlığını düşünenler için tercih edilmektedir. 3D teknolojisi bebek bezlerinde elastik gövde sistemini bulundurmaktadır. Bu durumda bebeklerin oyunu oynarken, yemek yerken ya da ev içerisinde hareket ederken rahatsız olmamaları adına önemlidir. Birçok bebek bezinde bu durum bulunmaz. Fakat ürün içerisinde bulunan bebek bezleri, tamamen bu sistem ile geliştirilmiştir.
Molfix Yeni Jumbo Maxi Plus (4+), yalnızca gün içerisinde değil gecede, bebeklerin kesintisiz bir uyku uyumaları için tercih edilmektedir. Farklı yaş gruplarına göre farklı şekillerde ürünler bulunur. Bu sebeple siz de bebeğiniz için doğru ürünü tercih edebilirsiniz.
Yapısı gereği, muhteşem emicilik özelliği bulunur. Bebek bezinde ıslaklık kalmamasını sağlayarak, bebeğinizin cildine de zarar vermez.
Tahriş olma, kızarıklık oluşması ya da bunun gibi durumlar yaşanılmaktadır. Kaliteli ve uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Çoğunluğun severek ve beğenerek kullandığı bu ürünü, sizde deneyimleyebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.