logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Maxi (4) 30'lu

Molfix Yeni Jumbo Maxi (4) 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Maxi (4) 30'lu

Molfix Yeni Jumbo Maxi (4) 30'lu, çoğunluğun tercihinde olan bir ürün! 3D teknolojisi olarak, elastik gövde sistemini bulundurmaktadır. Böylelikle bebekleriniz gün içerisinde rahatlıkla hareket edebilir.
Bel kısmında bulunan lastik, oldukça gevşek bir şekilde yer alır. Böylelikle bebeği rahatsız eden bir durum, kesinlikle yaşanmaz.
Muhteşem emiş gücü ile birlikte  çoğu annenin bebeği için tercih ettiği bir üründür. Gece bebeğiniz rahatlıkla uyurken, emiş gücü ile birlikte ıslaklık yoğun bir şekilde çekilir. Böylelikle bebeğinizin cildinin tahriş olması ya da kızarması gibi durumlarda görülmez.
3D teknolojisi ile birlikte bulunan elastik gövde sistemi ilk ve tek olarak Molfix Yeni Jumbo Maxi  ile geliştirilmiştir. Aynı zamanda paket içerisinde 30 adet bez bulunur.  Emiş gücünün oldukça yüksek olması, sürekli kullanımda da rahat bir tercihtir. Bebeğiniz oyun oynarken, yemek yerken ya da ev içerisinde dolanırken, rahat hareket edebilmesi adına sizin de tercihiniz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.