logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Junior Plus (5+) 22'li

Molfix Yeni Jumbo Junior Plus (5+) 22'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Junior Plus (5+) 22'li

Sıvıyı emen özelliğe sahip olan Molfix Yeni Jumbo Junior Plus (5+) 22'li  çişi hapsederek kuruluk hissi verir. Bebeği pişikten korur ve huzurlu uyumasını sağlar. Yüksek emicilik performansına sahip olan bez, hava alan özelliği sayesinde cilt sorunlarına yol açmaz.
Bebeğin hassas cildine karşı yumuşak dokuya sahip olan ürün tahrişe neden olmaz. Vücut yapısına uyum sağlamasının yanı sıra bebeğin boy ve kilo gibi tüm özellikleri ile örtüşen Jumbo Junior Plusbebek bezi ergonomik yapıya sahiptir.
Bebeğin konforunu sağlayan ince yapısı ağır bir yük hissini ortadan kaldırır. Sabit durmasını sağlayan yan bantlar yüksek yapışkanlık gücündedir. Bu özelliği sayesinde sızdırma sorununun önüne geçer. Yüksek emiş gücü, ince yapısı ile konforlu bebek bezi arayan anneler için tasarlandı.
Hızlı kuruluk sağlayan özelliğinin yanı sıra bebek bezinde lateks ve paraben gibi kimyasallar bulunmaz. Pişik ve alerji gibi durumlara sebep olmayan özel yapısı kolay hareket edebilme imkanı sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.