logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Molfix Yeni Jumbo Junior (5) 24'lü

Molfix Yeni Jumbo Junior (5) 24'lü

3 Adet üzeri 41,66 TL

Adet Fiyatı : 42,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 257,70 TL
Birim Fiyat: 42,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Junior (5) 24'lü

Molfix Yeni Jumbo Junior (5) 24'lü, elastik gövde sistemi teknolojisi ile  tercih edilen bir üründür. Kolay açılır bir yapısı bulunmaktadır. Aynı zamanda çocuklar için oldukça rahat bir ürün olarak yer alır.
Sızıntı ya da taşırma gibi durumlar yaşanılmaz. Emicilik konusunda üstün bir performans sağlar. Aynı zamanda gün içerisinde ya da gece uyurken çocukları rahatsız edecek bir durumda yaşanılmaz.
Genel olarak annelerin tercih ettiği ürün, bebeklerin rahat  hareket edebilmeleri adını bir tasarım ile oluşturulmuştur. Gün içerisinde oyun oynarken, yemek yerken ya da uyurken tamamen lastikli yapısı sebebiyle bebekler için geliştirilmiştir.
Molfix Yeni Jumbo Junior (5), bebeğinin rahatlığını düşünen anneler için tercih edilmektedir. Türkiye'de özel olarak yer alan, ilk ve tek 3D elastik gövde sistemini bulundurması, diğer bilinen paketlere göre daha ön planda olmaktadır. Sizde çoğunluğun beğenisini de olan bu ürünü tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.