logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Yeni Jumbo Extra Large (6) 20'li

Molfix Yeni Jumbo Extra Large (6) 20'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Yeni Jumbo Extra Large (6) 20'li

Sıvı emici özelliği ile gün boyu kuruluk hissi veren Molfix Yeni Jumbo Extra Large (6) 20'li sıvıyı içinde hapseder. Hassas ciltlere karşı yumuşak bir dokusu bulunan ürün pişikten korur. Ciltte tahrişe engeller ve huzurlu uyumaya yardımcı olur.
Yüksek emicilik performansı ve hava alan özelliği sayesinde ıslaklık problemini ortadan kaldırarak cilt sorunlarına yol açmaz. Çocuk vücut yapısına uygun olan tasarımı her boy ve kilo için kullanım rahatlığı sağlar.
Ergonomik yapısı konfor sunarken ince ve zarif dokusu ağır yük hissini engellemeye yardımcı olur.  Yüksek yapışkanlı gücüne sahip olan yan bantlar gezin sabit kalmasını destekler. Yan bantlar sayesinde sızdırma sorunu ortadan kalkar.
İnce yapısı, yüksek sıvı emme gücü, hava alan yapısı ve konforu ile hem bebeklerin hem de annelerin tüm beklentilerini karşılar. Lateks ve paraben içermeyen Jumbo Extra Large bebek bezi, alerji ve pişiğe neden olmaz. Hızlı kuruluk sağlayan özelliği sayesinde kolay hareket etmeye yardımcı olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.