logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Ultra Avantaj Pak. xlarge 6 86'lı

Molfix Ultra Avantaj Pak. xlarge 6 86'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Ultra Avantaj Pak. xlarge 6 86'lı

Molfix Ultra Avantaj Paketi X Large 6

Bebeklerinin bakımını yapmak ve onları korumak için anne babalar ellerinden gelen her şeyin en iyisini onlara sunmak isterler. Bebek bakımı ve yer yer koruması konusunda önemli yeri olan kavramlardan birisi de bebek bezidir. Bebek bakımı ve büyütmesi sırasında doğru bir bebek bezi tercihi bebeği pek çok açıdan etkiler.

Anne babaların bir numaralı bebek bezi tercihlerinden birisi olan Molfix ultra avantaj paketi x large 6 ile bebeklerinizin bakımını ve korumasını en iyi şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Molfix Ultra Avantaj Paketi X Large 6 içerisinde geliştirilen özel formülü sayesinde diğer bebek bezlerinde görülen pişik ve kızarıklık gibi cilt sorunlarını en aza indirir. Böylelikle bebeğiniz gün içerisinde mutlu ve huzurlu hissederek güvenle zaman geçirir.

Ayrıca narin yapısı sayesinde bebek cildine en uygun bebek bezlerinden biri olan Molfix Ultra Avantaj Paketi X Large 6 ile bebeğin bakımı ve tuvalet temizliğini yapmak oldukça pratik bir uğraş olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.