logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Ultra Avantaj Pak.Maxi 4 136'lı

Molfix Ultra Avantaj Pak.Maxi 4 136'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Ultra Avantaj Pak.Maxi 4 136'lı

Molfix Ultra Avantaj Paketi Maxi 4

Bebekler dünyanın en hassas canlılarıdır. Minicik bedenleri, yumuşacık ciltleri bakım konusunda en hassas bakımı ister. Bebek bakımı konusunda bebeklerin bakım ürünlerinin en doğru ürünler olarak tercih edilmesi, bebek sağlığı ve bakımı için gerekli olan bir durumdur.

Bebek bakımı noktasında fark yaratan yeniliklere imza atan Molfix, pek çok açıdan avantajlı ve gerekli ürünler üretmektedir. Bebek bakımına titizlik gösteren anne babaların bir numaralı tercihi olan Molfix ultra avantaj paketi maxi 4 pek çok bebeğin bebek bezi olarak konforunu sağlaması ile biliniyor.

Molfix Ultra Avantaj Paketi Maxi 4 pek çok anne baba tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilen bebek bezleri arasında yerini alıyor. molfix içerisinde geliştirilen özel formülü sayesinde bebeklerin ciltlerini narince sarıyor, pişiklik ve kızarıklık gibi durumları önlüyor.

Akma ya da kokma gibi durumları en aza indiren Molfix Ultra Avantaj Paketi Maxi 4 ile bebeğinizin bakımını son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.