logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Ultra Avantaj Pak.Junıor 5 108Li

Molfix Ultra Avantaj Pak.Junıor 5 108LiAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Ultra Avantaj Pak.Junıor 5 108Li

Molfix Ultra Avantaj Paketi Junior 5

Bebekler dünyanın en hassas, bakıma en muhtaç canlıları. Hassas tenleri, yumuşacık ve ufacık vücutları ile bebekler bakım konusunda dikkat ile bakılması gereken küçük parçalarımızdır. Anne babalar da bebek bakım noktasında bebeklerine en iyi en hassas ürünleri kullanarak bebek sağlığına oldukça dikkat etmeye çalışıyor.

Bebek bakım konusunda bebeklerine en uygun ürünlerini arayan anne babaların ortak tercihi olan Molfix ultra avantaj paketi junior 5 pek çok anne baba tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilen bebek bezleri arasında ilk sırada yerini alıyor.

Bebeklerin narin tenlerine uygun hassas yapısı, yumuşacık ve ipeksi dokusu, pişik yapmayan üst yüzeyi ile Molfix ultra bebek bezi konusunda oldukça ideal bir bebek bezidir.

Özel geliştirilmiş formülü ile bebeklerin narin ve hassas ciltlerini tamamen sarar, her türlü kızarmaya ve kaşıntıya karşı bebeğinizi koruyarak tam bir koruma sağlar. narin bebeğiniz için gönül rahatlığı ile Molfix Ultra Avantaj Paketi Junior 5’i tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.