logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Süper Fırsat 6 Extra Large 50'li

Molfix Süper Fırsat 6 Extra Large 50'li



Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Süper Fırsat 6 Extra Large 50'li


Molfix Süper Fırsat 6 Extra Large ile siz de bebeğiniz ile ilgili en iyisini düşünen anne babalar arasında yerinizi alın!
Bebeklerini önemseyen ebeveynler, en başından itibaren bebekleri için en iyisini düşünürler. Bazı sorunlar için doğru seçimleri yapmak, yeni ebeveynler için hala rahatsız edici bir süreç olabilir. Bebeğini kucağında tutan yetişkinler için sağlık ve mutluluk çok önemlidir. Bu noktada ebeveynler için en zor sorun her zaman doğru bebek bezini seçmektir.
Bebeğinizin bezi doğru boyutta değilse çeşitli problemleriniz olabilir. Bebek için çok küçük olan bir bebek bezi, çocuğunuzda kızarıklık sorunlarına neden olabilir ve bebek için çok büyük bir çocuk bezi sızıntılara neden olabilir. Bebeğinizin pişiklerini gözlemlerseniz, önlem almanız gerekir. Bebeğinizin bezini değiştirdikçe, zamanla kullandığınız bezlerin daha küçük görünmeye başladığını göreceksiniz. Zamanla bez değiştirme deneyimi kazandıkça, Molfix Süper Fırsat 6 Extra Large ürününün en iyi seçenek olduğunu anlamak doğal bir süreç gibi işleyecektir. Bebeği için en iyisini düşünen anne babaların tercihini sizde deneyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.