logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Süper Fırsat 5 Junior 60'lı

Molfix Süper Fırsat 5 Junior 60'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Süper Fırsat 5 Junior 60'lı

Molfix Süper Fırsat 5 - 60 lı

Molfix ile beraber çocukların hassas tenlerine zarar vermeden kısa bir süre içerisinde emici yapısı ile tuvaletlerini yapmalarını mümkün kılıyor. Çocukların bebeklik aşamasından tuvalet eğitimi alıncaya kadar bu ürünleri kullanabilmeleri için farklı beden seçenekleri de sunulmuştur.

Molfix Süper Fırsat 5 - 60 lı şekilde satışa sunulduğu için ekonomik yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor. Bu noktada çocukların ten sağlığını bozacak ya da onların sağlığını herhangi bir açıdan tehdit edecek tek bir unsur dahi söz konusu olmayacaktır. Molfix sizin için çocuğunuzun tuvalet eğitimini verene kadar verimliliğin temel kaynaklarından biri olacak.

Bebek bezi kullanımı sırasında pişik gibi bir sorun ile karşılaşılmaması için de hava alan yüzey oluşturulmuştur. Bu hava alan yüzey ile beraber kısa bir süre içerisinde pişik sorununa da kalıcı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Uzun süreler boyunca bebek bezi ile dolaşıyor olsa dahi bebeğinizin teninin hassas dokusunun tahriş olmaması için özel bir yapı oluşturulmuştur. Molfix bu konuda oldukça iddialı bir ürün gamına sahiptir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.