logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Süper Fırsat 4+ Maxi Plus 68'li

Molfix Süper Fırsat 4+ Maxi Plus 68'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Süper Fırsat 4+ Maxi Plus 68'li

Molfix Süper Fırsat 4+ - 68 li

Molfix Süper Fırsat 4+ -68 li şekilde satışa sunulan yapısı ile sizin için bebeğinizin ihtiyaçlarını ekonomik bir biçimde karşılaşma fırsatı hazırlıyor. Bebek bezi denildiği zaman akla gelen en nitelikli seçeneklerden biri olan Molfix sizin için bebeğinizin sağlığını koruyacak!

Özellikle bebeklerin uzun saatler boyunca bez kullanması sebebi ile oluşan pişik sorununun tam manası ile giderildiği de dile getirilmelidir. Siz de Molfix’ten yana seçiminizi yaparak elde edeceğiniz verimliliği maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Sızdırma ve pişik sorununun çözümü ile beraber bebekleriniz artık çok daha deliksiz uyuyacak.

Bebek bezi seçimi sırasında üzerinde herhangi bir kimyasalın bulunmaması da büyük bir önem arz etmektedir. Çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek tek bir unsura dahi yer verilmediğinin de belirtilmesi gerekir. Siz de tuvalet eğitimi verinceye kadar çocuklarınızın sağlığını Molfix’e emanet edebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.