logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Süper Fırsat 4 Maxi 76'lı

Molfix Süper Fırsat 4 Maxi 76'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Süper Fırsat 4 Maxi 76'lı

Molfix Süper Fırsat 4 74’lü

Molfix süper fırsat 4 74’lü ürünü sayesinde bebekleriniz mutlu! Bebeklerin ciltleri çok hassastır ve onlar için ürün seçerken en iyisini tercih etmeye aileler önem gösterirler. Molfix bebek bezi bebeğiniz için kaliteli bir seçenek sunuyor! Molfix bebek bezi 4 numaralı üründe büyük fırsatlar sizleri beklemektedir.

Molfix markasıyla güven kazanan üründe; süper emicilik özelliği sayesinde bebeğinizin altı kuru kalıyor. Bezin özel dokusu nedeniyle sıvı çok çabuk iç kısma geçiyor. Böylece bebeğiniz ıslaklığı ve nemi hissetmeyecek. Onların hassas ciltlerine uygun olarak üretilmiş olan Molfix bez, bebeklerin cildinde alerji yapmaz. Ürünün nitelikleri arasında cilde hava alması da bulunmaktadır.

Molfix bezi bebeğinizin esnekliğini kısıtlamaz ve rahatça hareket edebilmesine olanak tanır. Bezi takıp, çıkartması da oldukça pratiktir. Bu ürün 4 numaradır ve 7-14 kg arasındaki bebekler için uygundur. Bizim Toptan Market internet mağazamızda Molfix paketinde 74 adet bez bulunmaktadır ve ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Siz de bu ürünü online mağazamızdan sipariş edebilirsiniz. Teslimat çok kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.