logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Süper Fırsat 3 Midi 86'lı

Molfix Süper Fırsat 3 Midi 86'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Süper Fırsat 3 Midi 86'lı

Molfix Süper Fırsat Paketi 3 Midi 90’lı

Molfix süper fırsat paketi 3 midi Türkiye’de ilk ve tek 3D teknolojisi ile üretilen bebek bezidir. Bebeğinizin sağlığı için gerekli olan çok etkili özelliklerle geliştirilmiştir. Molfix markasının bebek sağlığına verdiği önem ortadır ve 1998 yılından beri tüketicilerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bebeklerin uyku düzeni ile altlarının kuru olması ve rahat hareket edebilmeleri arasında yakın ilişki vardır. Bu nedenle bebek bezinin çok iyi olmasının önemini anne ve babalar iyi bilirler. Bu üründe elastik yan bantlar ve esnek orta lastik sistemi ile bebeğiniz uykuda rahatça hareket edebilir.

Çift katlı sızdırmaz özellikteki bebek bezi, nefes alan iç ve dış yüzeyi sayesinde bebeğinizi çok rahat ettirecektir. Altının hep kuru kalması ve dolayısıyla bebeğinizin huzurlu olması bu ürünle mümkündür.

Yeşil emici bölümü ise 2 katlıdır ve sıvıyı hemen içine hapseder. Uzun süre kuru kalmayı sağlar. Renk gösterici bölüm sayesinde bebeğinizin altını değiştirme zamanını da takip edebilirsiniz.

Papatya ve alovera özleri ise bebeğin hassas cildini rahatlatır ve cildinin tahriş olmamasına yardımcı olur. Çok ekonomik fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.