logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Külot Bez Süper Fırsat 7 No 36'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 7 No 36'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 7 No 36'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat (7) 36 lı

Bebeklerin doğumu itibari ile en büyük masraf kapılarının başında kesinlikle bebek bezleri geliyor. Bu noktada bebek bezinin hem çocuğun sağlığını olumsuz yönde etkilememesi hem de bütçenize uygun olması en ideal olan etkidir. Tam da bu nedenle Molfix tercih edilmeli. Özellikle külot bez kategorisinde giyilip çıkarılması en kolay olan seçeneklerin başında kesinlikle Molfix geliyor.

Molfix Külot Bez Süper Fırsat (7) 36 lı olarak satılan paketlerde gerekli tüm global sağlık denetimleri uygulanmıştır. Çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek tek bir bulguya dahi rastlanmamıştır. Bunun yanı sıra Molfix çocukların derisinde tahrişe ya da pişiğe de kesinlikle sebebiyet vermeyecektir.

Bebek bezi tercihi sırasında bedenlere ve toplu paketlemelere göre ücret değişim gösterebiliyor. Bizim Toptan her halükarda oldukça uygun fiyatlar üzerinden süreci tamamlamanız için size fırsat sunuyor. Tek yapmanız gereken en uygun şekilde sepeti oluşturmak ve siparişinizi tamamlamak . Bizim Toptan Molfix markasını en uygun fiyatla satın alabileceğiniz merkezlerin başında geliyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.