logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Molfix Külot Bez Süper Fırsat 6 xl 50'li

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 6 xl 50'li

3 Adet üzeri 126,67 TL

Adet Fiyatı : 127,95 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 255,90 TL
Birim Fiyat: 127,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 6 xl 50'li

Molfix Külot Bez Süper Fırsat Xlarge (6) 50 li

 

Hem ülkemizde hem de dünya çapında talep gören birkaç bebek bezi markası bulunuyor. Kalite kontrollerinden geçen bu markaların ürünleri daha fazla satın alınmaktadır. Örnek verecek olursak bunlardan bir tanesi Molfix’tir. Talebe bağlı olarak markanın pek çok yaş grubuna özel bebek bezi ürettiği görülüyor. Mesela 6 olarak ifade edilen bezler bunlar arasında yer almakta.

 

Molfix külot bez süper fırsat Xlarge (6) 50 li olarak ebeveynler eşlik ediyor. Adından anlaşıldığı üzere külot bez şeklindedir. Yani kullanımı bir hayli pratik durumda. Ekstra yan bantlar ile uğraşmanız gerekmez. Çocuklarınıza külot şeklinde giydirmeniz esas alınır. Bu anlamda 15-22 kg aralığında ağırlığı bulunan çocuklara özel olarak tasarlanmıştır.

 

Anatomik olan bebek bezinin, konfor sağladığı görülüyor. Bu anlamda fit tasarımlara da yer verilmekte. Tasarımı sayesinde çocukların gün boyunca rahat edecekleri açık durumda. Bunun yanı sıra kuruluk hissi de sağlamaktadır. Özellikle pişik sorunu ile karşı karşıya kalmamak adına Molfix bebek bezleri dikkate alınabilir. Son derece ekonomik fiyatlardan sunulan bebek bezleri, Bizim Toptan web sitesinde sıralanmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.