logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Külot Bez Süper Fırsat 5 No 60'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 5 No 60'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 5 No 60'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat (5) 60’lı

Molfix külot bez süper fırsat 60’lı ürünü bebeklerinin sürekli olarak mutlu ve kuru kalmasını isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor! Molfix markası ile piyasaya sürülen ürün, bebeğinizin hareket kabiliyetini kısıtlamaz; esnek ve rahattır. Aynı zamanda yandan bantları bezi açılmayacak biçimde kullanmanızı sağlar.

Molfix bez külot gibi kullanılabilir; bu açıdan hem bebekler hem de anne-babalar için rahatlık sağlar. Bebeğe ürünü giydirmesi kolaydır. Pratik biçimde altını değiştirebilirsiniz. Ürünün yapısı nedeniyle herhangi bir sızdırma olmaz. Ayrıca oldukça da kuru tutan bir bezdir. Bebeğinizin kilosuna göre beden numaralarına bakabilirsiniz. Sıvıyı emeci özellikteki Molfix külot bez ile bebeğiniz huzurlu ve sağlıklı kalacak!

Molfix “Bebeklere mutlu geceler ve gündüzler yaşatma!” sloganı ile ürünlerini piyasaya sürmektedir. Ürün kalitesi ile de bunu başarmaktadır. Bu ürünümüzün içinde 60 adet külot bez bulunur. Bizim Toptan sitemizde birim fiyatı oldukça ekonomiktir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.