logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Külot Bez Süper Fırsat 4 Maxi 76'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 4 Maxi 76'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Külot Bez Süper Fırsat 4 Maxi 76'lı

Molfix Külot Bez Süper Fırsat Maxi 4 76 lı

Bebek bezi seçimi çocuğun sağlıklı bir süreç geçirmesi için büyük önem arz ediyor. Özellikle seçilen bezin bebeğin hassas cildine zarar vermemesine dikkat edilmeli. Molfix bu konuda piyasada en tecrübeli firmalardan biri! Global manada geçerli olan sağlık denetimlerinden geçirilmiş olan bu sistem sizin için hem kalitenin hem de güvenilirliğin yeni adresi olacak!

Molfix Külot Bez Süper Fırsat Maxi( 4) 76 lı şekilde toplu satışa sunuluyor. Bu tür sürekli kullanımı olan ürünleri daha toplu sipariş etmek muhakkak daha ekonomik oluyor. Ama sadece denemek isterseniz bu da düşünüldü! Uygun fiyatlar üzerinden kısa bir süre içerisinde minik paketler satın alabilir ve memnun kalırsanız devamını sipariş edebilirsiniz.

Külot bez çocukların hareket kabiliyetini kısıtlamaması ve özellikle takma aşamasında anneleri zorlamaması ile biliniyor! Günlük hayatı kolaylaştıracak olan bu ürüne Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlayarak hem kalite hem de fiyat konusunda en doğru tercihi yapın. Bizim Toptan siparişinizi, ücretsiz şekilde kapınıza kadar getirir!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.